| Mario1994 a întrebat:

Vi se pare normal ca o mama comanda la fiica sa de 26 ani sa nu mearga gen acolo sau sa nu iasa cu nu știu cine, se izoleaza mai mult, pierde prieteni, totul și ce câștigă? De ce face asta o mama? Nu înțeleg. Nu am voie sa îmi trăiesc tinerețea? Mamele nu și-au trăit tinerețea și făceau ce au vrut? Nu înțeleg mentalitatea mamei

59 răspunsuri:
| Sabinacernat7 a răspuns:

Dacă o mama face asta înseamnă ca și părinții ei au făcut așa cu ea și ea face așa cu tine, esti majora și poți sa faci ce vrei tu indiferent de ce vrea mama ta