| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti ca oamenii sunt sinceri cand sunt bauti sau mai si abereaza?
Este un baiat care fata in fata suntem destul de reci unul si ne argumentam mai mereu din cauza opiniilor diferite, dar weekend-ul trecut s-a imbatat si mi-a spus cat de mult ma iubeste/aprecieaza. Ce sa inteleg?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

E o vorba:
"Omul la bautura spune adevarul"

Dar din pacate mai este una:
"Cu cat esti mai beat cu atat o femeie (urata) iti pare mai frumoasa."

Deci posibil sa-ti fi spus adevarul, dar valabil doar in situatia respectiva. Si cand devii frumoasa normal ca lumea te "iubeste/apreciaza", mai ales ca beat fiind iti vin uneori niste idei.laughing Cand se trezeste isi schimba perspectiva.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde, de multe ori abereaza, mie mi s-a intamplat sa zic chestii care nu erau adevarate intr-o astfel de stare si erau induse doar de bautura laughing Poate fata simtea nevoie de afectiune in momentu ala si ai fost cea mai apropiata varianta si asa s-a manifestat'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pãcate da, spune prietenului tau sa nu mai bea.

| forgottensoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate abereaza sau e sincer? Nu am inteles.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde cât de mult beau. laughing