| Xemnas a întrebat:

Ciao, TPU! E adevarat ca oamenii care au mainile reci sunt sinceri?

Răspuns Câştigător
| Just4Joker a răspuns:

Nup, sunt doar mituri. Cat despre explicatie stiintifica, asemenea lui Lysergide. Probleme cu circulatia periferica.

13 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Nu cred!
E doar o superstiţie. Poate fi de la probleme cu circulaţia sau de la frig.
Pa, pa!

| NoNameJunior a răspuns:

Ciao!
cred ca este o alta superstiţie.sa spunem că un criminal are mainile reci.inseamna ca este sincer? nu cred!
deci, superstiţiile sunt false!

| Xemnas explică (pentru NoNameJunior):

N-am spus ca sunt adevarate.Si nu cerd ca e o superstitie(superstitia e un fel de regula de viata), ci mai de graba un mit.

| NoNameJunior a răspuns (pentru Xemnas):

Ce o fi.eu nu cred in lucrurile acestea.

| IMC90 a răspuns:

Nu, e o tampenie.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Buna,doctorul spune ca cei ce au mainile si picioarele reci su o circulatie periferica destul de proasta. Chestia sata cu sinceritatea, eu personal nu o cred happy

| Xemnas explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Chestia e ca am o circulatie buna.Mi-am facut si control.Palmele sunt rosiatice, km ar trebui sa fie.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru Xemnas):

Pai bun, si tu cum te consideri sincer sau nu? caci vad ca la tine te referi happy

| Lysergide a răspuns:

Nu au probleme cu circulatia periferica.

| Acier a răspuns:

Nu e adevarat.

| marzemanuel a răspuns:

Pai.
eu le am cateodata reci chiar si in casa fiind singur si altadata le am transpirate chiar si in public
deci cand ai mainile reci poate spui adevarul...
parerea mea

| ruxyy a răspuns:

Eu le am reci si cand mintlaughing asta inseamna ca nu ii adevarat, este doar o problema cu circulatia sangeluihappy