| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum va simtiti cand sunteti mintiti pe fata, cand o persoana se uita in ochii tai si-ti spune o minciuna fara nicio problema? Cum va simtiti in interior?

Răspuns Câştigător
| AngelOrDemon a răspuns:

MA simt rau si prost cand pers aceea nu se gandeste cat ma face sa sufar prin minciuna lui/ ei

9 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Si eu mint fara sa clipesc, dar nu accept sa ma minta cineva in fata.
daca nu esti in stare sa minti, las-o balta sad

| fafnir a răspuns:

Poi... cred ca ma simt cum s-a simtit si ea cand am mintito in fata big grin

| justme_4720 a răspuns:

Simt o furie si nevoia de de a-l pocni.

| Pământul a răspuns:

Amuzat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma simt penibil si simt ca aceea persoana pur si simplu ma crede proasta si isi bate joc de mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mă simt prostită. Mă simt proastă de asemenea fiindcă știu că mă minte dar nu pot dovedi în fața lui.

| daniel94d a răspuns:

Imi vine sal pocnesc

| GuUumitza a răspuns:

Simt ca nu stiu de ce mai stau sa ascult acea persoana, ca oricum ceea ce spune nu are nicio importanta, si probabil acea persoana nu stie cum e sa fii mintit fara nici-un stress oh go on oricum, minciuna are picioare scurte, si e tare frumos sa prinzi in plasa un mincinos laughing

| cosminll a răspuns:

Imi cam vine sa ii strang de gat...acum depinde si de minciuna