| sandramaria20 a întrebat:

Am si eu niste dubluri la abtibildele de la biscuitii Tempo de lala band si ma intrebam daca cumva nu le vrea cineva! Daca este cineva care le vrea, poate sa ma intrebe adresa de mess si vorbim mai multe acolo.Eu le-as vinde cu un leu sau daca cineva mai colectioneaza facem schimb, dar daca cineva nu e de acord sa dea n leu pe ele e ok!

Răspuns Câştigător
| dalilaloveyou a răspuns:

Si eu colectionez si am dubliri multe da-mi adresa de mail sa vorbim eu iti dau si 1 leu dar sa-mi spui si unde stai dar cel mai bine da-mi adresa de mess

| sandramaria20 explică (pentru dalilaloveyou):

Ok iti dau adresa de mess deci:c_sandra202! Asta e adresa de mess si se scrie totul cu mic.Iti spun pe mess unde stau pentru ca nu vreau sa afle toata lumea!

| sandramaria20 explică (pentru dalilaloveyou):

Dar adresa ta de mess care e?

| dalilaloveyou a răspuns (pentru sandramaria20):

Dalila.maria14 e adresa mea de mess

| dalilaloveyou a răspuns (pentru sandramaria20):

Baga`ma tu ca la mine nu merge pe adresa:dalila.maria14

7 răspunsuri:
| Dragonfly6 a răspuns:

Lipeste-le si tu pe stalpi, ce mare chestie?

| Looooooolll a răspuns:

Si eu am vreo 100 De stickere. daca mai ai dubluri Id meu este ade_crisan.