| Soldatul a întrebat:

As dori sa-mi recomandati si mie un serial care merita cu adevarat vizionat (genbig grinexter, care este un film destul de reusit). FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Memories a răspuns:

Daca esti baiat iti recomand prima data PRISON BREAK iar apoi House M.D

8 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Pai eu am vazut asa.
House M.D (tot) la inceput te uiti cate 1 episod iar in timp nu te mai opresti.
SUPERNATURAL
Spartacus.
The Mentalist

suntserios
| suntserios a răspuns:

House

Prison break

Lost

Columbo

| Azµre a răspuns:

Mentalist
Fringe
American Horror Story
Supernatural
Merlin
Journey Man
The Dead Zone
The Room

| VreauMulteRaspunsuri a răspuns:

Robotzii happy

| ici3 a răspuns:

Doctor House

| FlaviusGreen a răspuns:

The Mentalist
Leverage
White Collar
Lie to me
Suits
Criminal Minds
2 Broke Girls
Person of Interest

| psty a răspuns:

Eu iti recomand cu mare drag serialul Fringe. Are doar 5 sezoane si acum 2 zile a fost premiera ultimelor 2 episoade din serial. Mie una mi-a placut enorm de mult si te tine si in suspans. Iar actorii si rolurile lor. extraordinare! vizionare placuta daca o sa alegi sa-l vizionezi!

| Gavanescu_Stefania_1998 a răspuns:

Goosip Girl, Supernatural, LOL, 90-60-90 [asta e de groaza ], Cubul 1, 2;