| StasN9 a întrebat:

Recomandati va rog un serial interesant care merita cu adevarat de vizionat, am privel,, el barco" si mi-a placut foarte mult..astept recomandariile voastre!
Funda + vot

Răspuns Câştigător
| CCAdrian a răspuns:

Eu iti recomand The Walking Dead(serial cu zombi are 2 sezoane urmeaza sa apara sezonul 3 in octombrie sau in septembrie)alt serial este Fringe (descriere: Fringe este al patrulea serial TV creat de J.J. Abrams si de asemenea a patra colaborare cu Roberto Orci si Alex Kurtzman. Este produs de Warner Bros si prezinta viata cercetatorului stiintific Walter Bishop (pe care Orci il descrie ca fiind " Frankeistein combinat cu Albert Einstein), fiul sau, si o femeie, agent FBI, care ii readuce impreuna.

Agentul FBI Olivia Dunham si Peter Bishop se infrunta cu un fenomen inexplicabil ce ameninta sa se raspandeasca foarte repede. In incercarea de a impiedica sa se raspandeasca, ei au nevoie de ajutorul Dr. Walter Bishop, tatal lui Peter. Drama cu elemente sci-fi urmareste intamplarile ciudate ce au avut loc intr-un avion ce a aterizat pe aeroportul Boston's Logan, insa cele intamplate la bordul avionului 627 sunt doar inceputul acestei povesti.)
Iar un alt serial destul de frumos este BeastMaster (stapanul fiarelor)(Descriere:[Dar- este numele actorului principal]Dar, ultimiul supravietuitor al tribului sau, cutreiera tinuturile vechi, in cautarea iubitei sale - Kira - aparand in acelasi timp animalele de pe domeniul sau si impunandu-si autoritatea in fata tiranilor si a magicienilor.)Ei bine cam atat am avut sa iti recomand spune-mi ce gen iti place si voi posta o lista cu filme destul de tari din acel gen.

4 răspunsuri:
| BeeFree a răspuns:

Prison break:X un serial genial, de Doctor house nu mai zic...sherlock holmes e iarasi frumos.

| AndaAndaAnda a răspuns (pentru BeeFree):

Si eu zic tot asa! E superb filmul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salve. Nu stiu ce gen de filme preferi. Merita, zic eu, happy The Borgias, ambele sezoane, The Tudors, Blood Ties.

| Mahmurul20 a răspuns:

Prison break, Game of Trhones, The walking dead, Grimm, Fear itself