| Diutza18 a întrebat:

Un serial ce merita vizionat. Funda happy

Răspuns Câştigător
| aleexuţ a răspuns:

Pretty little liars. House. Teen wolf. El internado. happy

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

The walking dead

| ThisSummerIsZu a răspuns:

Game of thrones - bestial serialul
Poti incerca si Arrow, teen wolf, prison break, supernatural, fringe, spartacus ( si asta e frumos, mie imi plac cele cu legende si d`astea ti le recomand mai mult ) happy

| YUSTY a răspuns:

Prison Break, Dexter, Supernatural, Spartacus, Game of Thrones, Arrow

| Dariusuu a răspuns:

Prison Break, Lie to me.

Chiar merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Filmul HACHIKO merita vizionat. Este despre un catel care a fost gasit de un om bun pe cand era un pui.Acesta mergea la munca si se intorcea mereu cu trenul, Iar Hachiko(cainele), il astepta mereu in gara. Dar, intr-o zi, acel om a murit si nu s-a mai intors in gara, iar Hachiko la asteptat 11 ani, pana a murit. Eu zic ca acest film chiar merita vazut.
BAFTA!

| ThisSummerIsZu a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte bun filmu, mai ales pentru cei care iubesc cainii, pacat de final dar era de asteptat ca o sa fie asa, arata cat de devotat si iubitor poate fi un caine.
Nu gasesti intr un om asa un prieten.

| Amneziedevise a răspuns:

Hei.

Eu mă uit la Pretty little liars şi merită vizionat. Este vorba de 4 fete care primesc mesaj de la un anonim, care se semnează A. Ele încearcă să îl/o descopere şi vor trece printr-o serie de aventuri.
De asemenea, te poţi uita şi la The vampire diaries, un serial în care este vorba de iubire, vampirism, mistere.
O să îţi placă ambele, cu siguranţă.:*

| Lexxy a răspuns:

TVD(The Vampire Diaries), Inima de tigan, True Blood etc

| Diutza18 explică (pentru Lexxy):

TVD si True Blood le-am vazut. Inima de tigan nu imi place happy