| Alexandrina2ooo a întrebat:

Ati vazut episodul 7 sezonul 4 din Jurnalele Vampirilor dupa parerea mea a fost cel mai tare episod de pina acum mai ales ca sunt fan Delena. Sper ca Elena sa ramina cu Damon! Cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| Damon01 a răspuns:

Il adoram pe damon din primul minut in care l-am vazut si ep 7 a fost cel mai epic ep si insfarsit si-a dat si Elena seama ca Damon e cel potrivit pentru ea si ma supar rau pe Caroline daca incearca sa o desparta de Damon si o impaca cu Stefan X-((

6 răspunsuri:
| Charis a răspuns:

A fost foarte tare scena cu Elena si damon dar mie nu mi-ar place ca Elena sa fie cu damon pentru ca este supusa.

| GFStep a răspuns:

Dupa parerea mea ii sta mai bine cu Stefan, Elena are sentimente asa puternice fata de Damon pentru ca ii e "supusa". si mie mi s-a parut cel mai tare episod de pana acum, era tare sa fii fost si Alaric pe acolo.

| Alexandrina2ooo explică (pentru GFStep):

Am privit un interviu cu producatarea serialului si Elena are sentimente adevarate si afacuto ca vrea nu ca ii este supusa

| AcadeaMulticolora a răspuns:

Mi s-a parut super...Mai ales ca in urmatoarele episoade Elena ramane insarcina cu.E un mister..Eu am citit din niste surse.

| Anonima009 a răspuns:

Ador episodul ala :*** Sunt o mare fana DELENA. Si de asemenea, o mare fana a lui IAN, deci e de inteles. Mi s-a parut cel mai tare episod din toate sezoanele.
Nu mia prisn deloc bine, explicatia Carolinei despre procreare, dar asta e. Am citit intr-o sursa, un interviu, unde spune ca este adevarata teoria ei, dar sentimentele Elenei pentru Damon sunt reale!
Cea ce ma bucura enorm.

| alisuca2000 a răspuns:

A fost super abia aseptam sa apara