| Parisblue a întrebat:

Cine se uita la jurnalele vampirilor, ati vazut ultimul episod? cum vi s-a parut?
Eu una am plans cand a sunat-o stefan pe Elenasad

Răspuns Câştigător
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Iubesc serialu.Doamne ce marfa e poza de la avataru tauu ce bunn e Ian love strucklove strucklove struck!

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Super! Deabia astept sa apara urmatorul! Si mi-a venit si sa plang atunci cand a vorbit Elena cu Stefan la telefon. Oare ce plana are Stefan in cap, pentru ca e clar ca nu s-a aliat cu Klaus?

| Nameツ a răspuns:

Nu ultimul dar primul episod din sezonul 3... a fost super... iubesc serialu, cam nu-mi place personajul Stefan de acum.dar la ultimul moment chiar am plins si eucrying(iar Stefan e nevoit sa-l asculte pe Klaus-are un plan sal ucida insa odata ce a inceput sa bea singe nu se va putea opri si va deveniun vampir care ii va fi totuna de toti si va deveni mult mult mai rau decit cum a fost Damonsadeu una doresc ca Elena sa ramie impreuna cu Stefan.insa ea nu va fi sigura pe sentimentele ei -va trebui sa decida pe cine iubeste totusi.Astept urmatorul episod cu nerabdare(23 sept)

| Parisblue explică:

Da,am gresit, vroiam sa zic primul ep din sez 3.

| slipknot a răspuns:

Ofcryingeu nu ma pot uita ca imi merge foarte greu netu'(astept 5 ore sa se incarce serialul, poate si mai mult)dar ma uit in octombrie cand reziliez contractul. Abia astept sa-l vad:X:Xlove struck