| Ciisu15 a întrebat:

am inceput de curand sa ma uit la Naruto si nu inteleg unele chestii. Tobi din Akatsuki este Madara sau Obito?

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Este Obito.A fost vindecat de zetsu alb pe jumatate de corp.Madara o sa apara si el.

| Ciisu15 explică (pentru SergiuBoss11):

Si dupa batalia dintre Sasuke si Itachi de ce ii spune lui Sasuke ca este Madara?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Ciisu15):

Pai ca sa puna stapanire pe emotiile tuturor.Se pare ca nu ai vazut serialul pana la ultimul episod aparut asa ca nu vreau sa iti iau suspansul. Apare si madara mai incolo, era mort si a fost reinviat.Sunt personaje diferite.

3 răspunsuri:
| DeMo4o a răspuns:

Este obito, daca mai ai vreo nelamurire putem vorbi pe forumul special pentru fanii naruto.
http://narutozone-romania.forumulmeu.com/forum