| ISaidHelloToMe a întrebat:

Buna!
As vrea sa va cer parerea in legatura cu doua filme/ serii.
Harry Potter si Twilight.
Eu, sincer aleg Harry Potter, pentru ca este mult mai spectaculos.
Am auzit multe fete car au zis ca nu vor mai citi alta carte dupa ce au citit o asemenea carte ca Twilight. Eu, sincer, am citit Twilight si i-as fii dat nota 7-8, dar dupa ce mi-am cumparat si cartile Harry Potter si m-am si uitat la filme, vad o mare diferenta, pe care inainte sa incep cartile Harry Potter nu o vedeam. Si acum, ii dau " valului" Twilight nota 2.
Revenind, as dori si parerea voastra.
Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pikachu Troll Face...>>lol funny!
Dacă ai citit şi văzut ambele serii, trebuie să nu ai toate ţiglele pe casă ca să spui că Twilight e mai bun. Mda...un personaj profund, complex ca Severus Snape se pişă pe toate personajele din Twilight şi cu asta mi-am zis pe scurt tot punctul de vedere. Aş putea să scriu aici până mâine despre cele două...dar e atât de evident că HP e mai bun încât nu trebuie demonstrat dacă ai habar de ambele serii. Harry Potter e un fenomen. Twilight e o modă.

10 răspunsuri:
| 이벨 a răspuns:

Eu prima data am vazut filmele Twilight si apoi am citit cartile. Pot sa-ti spun ca mi-au placut mai mult cartile. La Harry Potter am citit cartile mai intai si apoi am vazut filmele si acelasi rezultat: mi-au placut mai mult cartile. Nu pot sa aleg intre cele doua serii de carti dar intre filme as spune ca mai mult mi-a placut Twilight.

| Millanteria a răspuns:

Buna.
Eu personal aleg Twilight. M-am uitat la film si mi-a placut foarte mult.
Acum, este alegerea ta. Numai bine!

| RzzV a răspuns:

Harry Potter!

| eddy123321 a răspuns:

Ai dreptate si eu sunt mare fan harry si nu se compara twilightul cu el

| ISaidHelloToMe explică:

@Metro Mi-ai adus un argument mai mult decat convingator, iar ceilalti doar au spus, vad ca sunt si niste fani Twilight. Dar, sincer, de cand am aflat de Harry Potter, nu pot spune decat cuvinde de lauda despe aceasta serie. Daca astia au Team Edward sau Team Jacob, eu zic: Team Dumbledore!

Răspuns utilizator avertizat
| dr0wn a răspuns:

M-as uita la orice cat timp apare Ema Watson.

Partea mea preferata este cand eroul il omoara pe ala...>_>

MEh back 2 porn