| Yukiee a întrebat:

As vrea un film care poate reusi sa ridice moralul si sa-ti arate o alta perspectiva asupra vietii.Genul de scenariu care te face sa vezi ca indiferent cat de grave sunt problemele tale, mereu exista o solutie. Daca ar fi psihologic ar fi si mai bine. (Precizez ca va fi vizionat de persoane care sufera de depresie). Merci!

Răspuns Câştigător
| laurik1315 a răspuns:

Letters to god m-a impresionat pana la lacrimi pe mine

4 răspunsuri:
| Mihaela111 a răspuns:

Temple Grandin

| DubPhizix a răspuns:

Eu cand vreau sa fluier fluier pe mine m-a ajutat sa prind tupeu dar nu prea e de depresie

| Adrianetc a răspuns:

La vita e bella, la fel,

| GreyShopRo a răspuns:

La Vita E Bella e un film frumos si cred ca potrivit. Arata ca prin puterea imaginatiei poti depasi momente foarte grele din viata.