| Luchyan_7446 a întrebat:

Caut un serial cu adolescenti din anul 2000-2001 sau chiar mai tarziu, difuzat pe tvr 2 intre orele 13-14, era vorba despre un adolescent (blond)...care a devenit un super geniu din cauza unei combinatii chimice, mai toata actiunea serialului se desfasura in scoala/liceul unde acesta invata. cam atat tin minte.
Daca stie cineva despre ce serial vorbesc, sa-si impartaseasca informatiile!

Multumesc!

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ceva, nu se prea potrivește. Ori, confunzi anul/ora, ori postul TV.
Vezi: The Zack Files (2000), la Tvr 2 (2001)
Wicked Science (2004), la Tvr 2 (2005)
Dacă nu sunt cele de mai sus, oferă-mi date mai exacte, și te pot ajuta să-l afli. Încă dețin revistele părinților mei, cu programele TV, chiar fiecare număr din 1999, până în prezent.

| Luchyan_7446 explică (pentru floresdemayo):

Hei,

Wicked Science, asta a fost serialu' pe care-l urmaream cand eram mic,

Iti foarte multumesc!

| floresdemayo a răspuns (pentru Luchyan_7446):

... bucur mult!

| faramatania a răspuns:

S-ar putea:The Secret World of Alex Mack (1994–1998)
http://www.imdb.com/title/tt0108921/