| Emm14 a întrebat:

Hey, caut un serial ce a fost difuzat pe tvr 2, era cu niste adolescenți. Era un virus care omora oamenii dupa 20 de ani parca si au supraviețuit numai copii. Ei incercau disperați sa caute un leac. Ca sa supraviețuiasca cautau conserve.Nu îmi amintesc anul dar cred ca a fost dupa 2000. Mulțumesc mult, caut de ceva timp numele serialului

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Serialul se numeste "The Tribe". A fost difuzat pe TVR2 intre 1999 și 2003.

| Emm14 explică (pentru DjSannan):

Doamne de când caut serialul acesta...cel putin 10 ani si tot nu gaseam. Nu stiu cum s-a terminat... mulțumesc extrem de mult

| DjSannan a răspuns (pentru Emm14):

Cu placere

3 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Serialul pe care îl descrii se numește "The 100". Este un serial american de televiziune creat de Jason Rothenberg.