| UrsuletUUU a întrebat:

Buna TPU va rog dati-mi niste drame coreene cu,, doi baieti plac asceasi fata,, ceva de genu va rog frumos dau fundita.

Răspuns Câştigător
| DaCumSaNu a răspuns:

Ia de aici triunghiuri amoroase: Cheese in the trap, Baieti de bani gata, Scarlet heart, jealousy incarnate, Doctors, She was pretty laughing)

6 răspunsuri:
| cevdet a răspuns:

Doi baieti iubesc una si aceeasi fata, cred ca numai la filmele indiene gasesti.

| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Cauta pe net Legendele palatului, sunt mai multe seriale, toate sunt drame. Mai demult ma uitam la ele, cred ca le vazusem pe fiecare de cel putin 2 ori pe TVR.

| UrsuletUUU explică (pentru goblinuldansatordincalcaie):

Multumesc esxtrem de mult daca puteam iti dadeam si tie o fundita.

| goblinuldansatordincalcaie a răspuns (pentru UrsuletUUU):

Cu placere, stai linistita ca nu imi trebuie fundita, vreau doar sa ajut...