| anonim_4396 a întrebat:

Buna, unde as putea privi toate sezoanele serialului "Cu un pas inainte" care se difuza prin 2007 la PRO TV? Am gasit doar cateva episoade pe daylimotion si atit.
Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Daca a fost difuzat pe pro tv vezi daca nu cumva s-ar putea gasi pe serviciul lor platit VOYO, inainte de a achizitona abonament le poti da un email sa ii intrebi daca gasesti acest serial integral pe paltforma!

PS: acum poti incerca voyo gratuit 7 zile https://voyo.protv.ro

Desi ca sa nu iti faci cont aiurea intreba-i daca exista acest serial acolo >> https://voyo.protv.ro/formular-contact

5 răspunsuri:
| Anonimboy111 a răspuns:

Cinemagia.ro, sunt toate cele 3 sezoane in ordine

| Simpatic a răspuns (pentru Anonimboy111):

Siteul indicat de tine nu face streaming online sa vezi filme si seriale pentru ca nu detine drepturi de autor si licenta in acest sens
Cinemagia este o platforma asemanatoare cu mult mai cunoscutul imdb, unde gasesti recenzii, trailere, comentarii ale userilor etc

De unde stiu asta? cand eram "critic" amator de filme si eram doar pustan, critici precum margareta nistor nici nu existau in cinematografie laughing

oricum sa stii ca pe acel site minunat mi-au publicat cateva recenzii la filme, dupa care am abandonat contul, ca venise alta conducere, de 2 lei!

salut

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Simpatic):

Nu te mai agitat atat alo gara stop, ca lui i-am dat raspunsul nu tie, eu ma uit pe Netflix, hbo si disney+ de obicei de unde sa stiu unde sa gaseste serialul ala am sat search pe google deoarece lui ii era greu si i-am dat un exemplu, chill out atat tupeu aveti in voi

| Simpatic a răspuns (pentru Anonimboy111):

Cand faci o afirmatie fa-o corecta, nu are relevanta cui te adresai, odata ce acesta este un site public si anonim
eu nu am zis-o in nume de rau fata de tine, am zis referitor la ce ai spus tu am corectat, si eu pot fi foarte bine contrat cand zic ceva gresit, eu nu ma supar atata timp cat mi se adreseaza un om cult si cu bun simt, si nu un cocalar care mi se adreseaza pe nas asa cum sunt multi ce au cont pe aceasta minunata comunitate.
te salut

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Simpatic):

Am drept la opinia mea ok? pe langa ca nu te am bagat in seama si te ai bagat tu cu mine, nu ma intereseaza pe mine ca si tu esti corectat dau nu stiu ce cat timp nu eu ti am facut asta tie laughing laughing doamne ce oameni