| Tanasa_Larisa_1997 a întrebat:

Aș vrea să revăd un film vechi, dar nu mai știu cum se numește. Este vorba de o femeie bogată care se căsătorește, dar soțul vrea să o omoare pentru a-i rămâne lui averea. El hotărăște să plece cu ea într-o croazieră și o aruncă la rechini...ea scapă și este salvată de un doctor care îi schimbă înfățișarea. După mulți ani femeia se întoarce și se răzbună pe soțul ei... Sper că mi-am amintit corect detaliile. Vă mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Return to Eden (1983)
https://www.cinemagia.ro/filme/return-to-eden-intoarcere-in-paradis-10568/

O să îți placă și mai mult Double Jeopardy (1999)

1 răspuns: