| anamarya5780 a întrebat:

Am o intrebare urgenta! Sotul meu trebuie sa plece in State pe un vas de croaziera pe postul de gamessupervizor 3 as vrea sa aflu relativ cat poate castiga acolo. Dau funda! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca trebuie sa plece inseamna ca a semnat un contract ceva, unde scrie si cat castiga

| anamarya5780 explică (pentru suntserios):

Nu a semnat niciun contract. pe noi ne intereseaza cum se plateste. daca a lucrat cineva sau daca are pe careva pe-acolo care ma poate lamuri, mersi!

1 răspuns: