| Anonimul151 a întrebat:

Cei care s au uitat la serialul 13 Reasons Why, cum este? Cum vi s-a părut? Este ok? Este un serial emoționant, trist?

7 răspunsuri:
| Alexandru1111199 a răspuns:

Pai este un serial emotionant si trist, ti-as spune si de ce dar ti-as strica placerea de-al viziona.Doar sa stii ca serialul prezinta ideea de bullying in diferite moduri.

| Anonimul151 explică (pentru Alexandru1111199):

Nu mă deranjează dacă mi ai spune despre ce este vorba. Pentru că mie oricum îmi place să aflu ce se întâmplă în diferite filme, seriale la care aș vrea să mă uit...

Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns (pentru Alexandru12134):

Si se pare ca s-a intors alexfabianwinking
tot cu chatGPT?
pai nu ai aflat inca domnule ca nu este permis sa scrii din spatele unui "bot"?
Se pare ca ai schimbat si tactica numai folosesti aceleasi terminologii, acum le comprimi!
dar fii atent si data trecuta tot asa ai facut, te-ai lacomit, ai dat 100 de raspunsuri pe zi cand abia te inregistrasei!
sunt useri cu vechime aici care nu stiu cate informatii stii tu, evident tu nu stii nimic, doar folosesti softuri AI!

| Alexandru1111199 a răspuns (pentru Anonimul151):

Deci 13 reasons why este un serial in care se prezinta 13 motive pentru care o fata s-a s1inucis,pe fata o cheama hannah iar urmatoarele 13 traume sa zicem asa sau chestii care i s-au intamplat au dus la s1nucidere.Deci e misto serialul.

| Alexandru1111199 a răspuns (pentru Simpatic):

Poti sa-mi spui si mie ce ar castiga omu daca ar da 100 sau 500 de raspunsuri pe ziwinking? Iti da cumva admini banii ca sa insemne ceva aceste raspunsuri date? Nu.

| Simpatic a răspuns (pentru Alexandru1111199):

Ai dreptate!
stii de ce nu este ok din punctul meu de vedere sa folosesti chatGPT? te dai ceea ce nu esti! la userii care folosesc asta ma refer, nu la tine sau mine!
pe langa asta a folosi chatGPT doar ca sa "ajuti" pe altii sau sa dai dovada ca stii ceva, este ca atunci cand faci sala si folosesti seroizi, dar nu ca sa participi la un concurs ci ca sa te admiri ca prostul in oglinda! ai inteles analogia!
in rest sa fim sanatosi!
eu zic sa ne etalam cu totii cunostintele false folosind chatGPT aici si sa vedem ce iese!
in curand o sa ajungem pe TPU sa ne punem avatarele sa vorbeasca pentru noiwinking
dar culmea daca nu vom citi si nu vom intelege informatiile copiate, vom fi ca si ei analfabeti digitalizati care nu am depasit stadiul tabula rasa, cunoastere zero cu tot cu tableta in mana! cam asa sunt astia care au descoperit de ieri chatGPT, ei crezand ca ce? ca sunt mai destepti? sa fie in bafta lor!
eu ma retrag in a mai arata cu degetul, fiecare sa faca ce-l taie capul!