| Anonimul151 a întrebat:

Cei care s au uitat la serialul 13 Reasons Why, cum este? Cum vi s-a părut? Este ok? Este un serial emoționant, trist?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru1111199 a răspuns:

Pai este un serial emotionant si trist, ti-as spune si de ce dar ti-as strica placerea de-al viziona.Doar sa stii ca serialul prezinta ideea de bullying in diferite moduri.

| Anonimul151 explică (pentru Alexandru1111199):

Nu mă deranjează dacă mi ai spune despre ce este vorba. Pentru că mie oricum îmi place să aflu ce se întâmplă în diferite filme, seriale la care aș vrea să mă uit...

| Alexandru1111199 a răspuns (pentru Anonimul151):

Deci 13 reasons why este un serial in care se prezinta 13 motive pentru care o fata s-a s1inucis,pe fata o cheama hannah iar urmatoarele 13 traume sa zicem asa sau chestii care i s-au intamplat au dus la s1nucidere.Deci e misto serialul.