| Yoope a întrebat:

Cine este A din Pretty Little Liars? Am ajuns la sez 3, chiar azi l-am terminat i am aflat ca A ese Mona. Dar nu cred, exista o echipa... Cine face parte din ea?

Răspuns Câştigător
| Alexandra1807 a răspuns:

Mona,Toby,CeCe Drake iar in sezonul 4 episodul 12 este si Ezra

| Yoope explică (pentru Alexandra1807):

Care a fost cel mai tare episod din Pretty Little Liars, in care s-au aflat multe? Si, crezi ca Alison traieste?

| Alexandra1807 a răspuns (pentru Yoope):

In sezonul 4 ep 12 alison traieste si se arata fetelor insa acestea afla ca
se asculde pentru le proteja si ca nu poate avea icredredere in nimeni