| Mikku a întrebat:

Cine stiu un anime shoujo, school life, comedy, romantic care sa aiba mai multe episoade in jur de 50 si peste daca vreti! Funda cele mai tari!

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

- La Corda D'Oro ~primo passo~ (25 episoade)

- Kaichou wa Maid-sama! (26 episoade)
- Shugo Chara Party! (26)
- Karin (24)
- Gakuen Alice (26)
- Shugo Chara (51)
- Shugo Chara Doki (51)
- Ouran High School Host Club (26)

| cristiana1234 a răspuns:

Sall uite cele mai misto comedii-romantice :
Inu x Boku SS
baka to test to shoukanjuu
baka to test to shoukanjuu ni!
they are my noble masters
Kaichou wa Maid-sama
Kaleido Star
Kore wa Zombie Desu Ca
Kore wa Zombie Desu Ca Of the Dead
Rosario + Vampire
Rosario + Vampire capu2
Sankarea

mai e si asta dar nu stiu cum e, pare comedie dar nu l-am vazut deci nu stiu cum e happy
Oda Nobuna no Yabou

si urmatoarele nu sunt comedii dar sunt romantice, primele 2 sunt romantic-groaza iar celalalte doua (vampire knight) e romantic-vampire daca iti place vampire knight trebuie sa stii ca exista si sez 3 vampire knight destinywinking

1)Mirai Nikki
2)shiki
1)Vampire Knight
2)Vampire Knight Guilty

funda?

scuze ca am raspuns tarziu dar dabea acum am vazut intrebarea, vezi ca aproapr toate sunt putin ecchi happy

FUNDA?

| osufdf123 a răspuns:

Salut am ceva care chiar sper sa iti place cauta Iubire secrete sunt romanesti si romantic si comedie razi cu lacrimi te tine si in suspans sper sa iti placa big grin