| CoolSaku a întrebat:

Credeti ca Sasuke o sa moara, va fi adus in Konoha de Naruto sau inca va continua sa incerce sa distruga satul?

Răspuns Câştigător
| Silviu0101 a răspuns:

Puterea saaa si ura luii nu vor tacecdecat sal duca spre perzanie, putereaa saa nul va mai ajuta de data asta va sfarsi precum peinnn murind ucis de cel care la invatwt sa se bata. Sasuuke Uchihaa nu va cuceri niciodata satuul frunzeii. Asta este parerea mea si crede-ma nu degeaba mi-am pus numele Riuzaky, l-am pus pentru ca sunt foarte destept, sper ca ti-am fost de ajutor happy fundiza? :X

9 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

@Riuzaky - ai incurcat niste litere. L isi spune Ryuuzaki. Si de ce oare mi-a fost atat de greu sa citesc ce ai scris acolo daca esti atat de destept? Litere dublate aiurea, cratima nu exista, etc, etc. Daca ar vedea L cine ii foloseste numele, s-ar rasuci in mormantlaughing

In fine, sa raspund la intrebare. La un moment dat, va exista un fel de batalie mare intre Naruto si Sasuke, probabil dupa ce Madara va fi fost invins si Sasuke a devenit bossul final. Dar - nu cred ca Sasuke va fi convins sa se intoarca in sat, si nu cred ca altcineva in afara de Naruto ii va dori intoarcerea. De asemenea, nu cred ca Naruto va putea sa il omoare - nu din cauza ca ar fi mai slab, ci pentru ca sufletul lui bun nu o sa-i permita sa-si omoare prietenul. Este posibil sa ii distruga puterile sau sa il raneasca destul si sa il lase sa fuga, apoi sa il ingrijeasca in secret, cine stie? Sau Sasuke se va sinucide la sfarsitul luptei, dupa ce are o mica revelatie - si realizeaza ca tine la ceea ce reprezinta Naruto si nu vrea ca Naruto sa isi murdareasca mainile cu sangele unui prieten.
Oricum ar fi, pana acum pe Naruto Kishimoto l-a protejat, l-a lasat sa fie cel care salveaza constiinta tuturor, iar daca venea vorba de crime, altcineva le facea (Kyuubi sau alte personaje). Probabil ca ii va proteja inocenta pna la sfarsit, pentru ca Naruto e cel care trebuie sa schimbe lumea shinobi. A, si sunt absolut sigura ca Naruto va deveni Hokage^^

| DeeDee a răspuns:

Nu-i nimic, nu pentru funda l-am dat ^_^ imi place sa raspund la genul asta de intrebari, si nu am gasit foarte multe legate de anime pe site desi sunt multi fani anime pe aici.

| CoolSaku explică:

Ba cred ca doar o bataie buna il va convinge. Gasisem eu o banda desenata cu clubul "Am inteles adevaratul sens al vietii dupa ce am fost batuti de naruto"(sau ceva in genu'). Acolo erau Gaara, Neji, Tsunade si parca mai era cineva, da' nu conteza, si Tsunade ii spunea lui Sasuke "Haide, stiu ca vrei sa ni te alaturi". A fost tare funny.

| CoolSaku explică:

Imi plac raspunsurile pe care le da DeeDee. Pacat ca am dat deja funda...

| AaaMoods a răspuns:

O sa moara!

| blackcherry_2770 a răspuns:

Pai cred ca naruto o sa reuseasca intr-un final sa il convinga pe sas`ke sa revina acasa dar nu dupa o lupta grea intre cei doi in care naruto iese invingatorbig grin

| Anonimul245 a răspuns:

Ai dat funda unui analfabet care se crede destept ca a luat un nume folosit de japoneziwinking

| ireene a răspuns:

Nu cred eu cred ca naruto va eusi sa il duca inapoi chiar si printr-o bataie.

| Biscuita a răspuns:

Daca stam putin sa ne gandim, Naruto este "personajul care nu renunta niciodata, care nu isi incalca promisiunea ". Logic ar fi sa reuseasca sa il scoata din intuneric pe Sasuke, avand in vedere faptul ca in prin episodul 216 din Naruto Shippuden, el reuseste sa patrunda in inima lui Sasuke,atingandu-i cele mai sensibile sentimente,asta fiind evident dupa expresia lui Sasuke,bine inteles ca Sasuke nu o sa renunte la razbunare doar din asta, dar din secventa respectiva, cel putin din punctul meu de vedere, asta reiese.