| Ingeras_3373 a întrebat:

Cum vedeti o relatie intre doua persoane care diferenta de varsta este de 7 ani? Adica fata are 15 ani trece in clasa a IX-a (9) la liceu iar baiatul 22 de ani si trece in anul 4 de facultate. Baiatul ar putea sa o cucereasca?

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Ma, eu sunt mai.nonconformista...si pentru mine diferenta asta nu e nimic. Din punctul meu de vedere, cat timp se iubesc, si relatia e OK, nu ar trebui sa fie probleme din cauza varstei.

| gabrielutzu a răspuns:

Nu,nu poate sa i-o traga, pentru ca fata este minora.

| PυƒσPιηк a răspuns:

Da.eu cred ca ar putea sa ii fac multe complimente sh lucruri de relatii deci da.

| Anastasy a răspuns:

Cind este vorba de scoala fetele nu prea atrag atentia la asa baieti dr in viata se gasesc perechi de cite 10 ani diferenta sau chiar mai mult...