| anonim_4396 a întrebat:

happy Baiatul e clasa a10a iar fata a8a. E o diferenta asa mare? (de fapt, ca varsta e doar un an diferenta)

Răspuns Câştigător
| Kitty3 a răspuns:

Nu conteaza varsta in nici o relatie, e doar un pretext pentru cei carora le e frica sau nu vor sa se bage intr-o relatie cu persoana respectiva. Asta e parerea meawinking

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Diferența nu este mare, ci vârsta este prea mică pentru implicare emoțională.
Pa, pa.

| KillerWillBeBack a răspuns:

Varsta nu va fi niciodata o problema in dragoste. Daca ei se plac/iubesc, este tot ce conteaza.
P.S.Sa nu se gandeasca el la prostii, ca mai sunt si baieti asa...

| HolyPotato a răspuns (pentru KillerWillBeBack):

E mult prea fraier pentru de-astea laughing

| KillerWillBeBack a răspuns (pentru HolyPotato):

Atunci...rolling on the floorlasa-i NO PROBLEM

| neutrino a răspuns:

Depinde de ceea ce doriti sa faceti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Este,plus că ar trebui să-şi vadă de şcoală la această vârstă, părerea mea.
Te pup!

| Almássy a răspuns:

Nu. cum sa fie 1 an mare diferenta?:*
parintii mei au 10 ani diferenta

| AleXisAleXis a răspuns:

Nu e o diferenta mare. Cred ca s`ar potrivi.

| neanderthalfararusine a răspuns:

In nici un caz happy Chiar e mica diferenta dupa mine laughingwinking

| loreley24 a răspuns:

Nu,nu estehappy