| HatzzzJhonule a întrebat:

Daca ai bani in paypal si vrei sa te inregistrezi pe Netflix, mai trebuie sa adaugi si un card?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Netflix acceptă PayPal ca metodă de plată dacă acest serviciu este disponibil în regiunea ta. Dacă nu găsești opțiunea PayPal când te înregistrezi sau actualizezi metoda de plată, plățile PayPal nu sunt momentan disponibile în regiunea ta.

Dacă nu este disponibilă metoda prin PayPal, poți achiziționa Netflix gift-cards, care sunt metode sigure, te scutesc de adăugarea unui card.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu.