| Patricia_6146 a întrebat:

Dati-mi si mie niste exemple de filme bune (drame si psihologice).

Răspuns Câştigător
| Sky_6013 a răspuns:

1)Scrisori catre Julieta-un film superb.Are mult romantism
2)Lion King. Facut de Disney este un film impresionant
3)Flipped.Iubirea a 2 copii.este superb
4)Augusr Rush.Cat am putut plange la filmul asta. povestea unui copil
5)love story. fara cuvinte
6)Frumoasa si bestia.Si varianta noua, dar si varianta scoasa de Disney. aman2 sunt superbe
7)Avalon Hight. Puterea credintei
Cam atat stiu...
O mica sugestie : te poti uita si la Vampire Knight.Este gen : drama. dragoste si actiune.Dar este serial cu animeuri
Sper ca te-am ajutathappy

3 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Requiem for a dream
Girl interrupted
The butterfly effect

| Maryanoo a răspuns:

127 Hours; Black Swan; The Kids are All Right; The Social Network; The Town; The Next Three Days; Unstoppable; Slumdog Millionaire; The Reader; An Education; The Curious Case of Benjamin Button; Wall Street: Money Never Sleeps; The American; Gladiator; Shutter Island; Inception; Avatar; Angels & Demons; The Machinist; The Number 23; The Da Vinci Code;

| rain992 a răspuns:

Mar adentro
No country for old men