| maus12 a întrebat:

De ce imi merg filmele de 720 HD sacadat iar cele de 1080 deloc
dor cat se schimba imaginea am un HP 635 6 gb ram procesor dual core 1.3 placa video de 389 cam asa ceva. as vrea sa imi raspundeti

10 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Placa video trebuie sa fie HD, normal ca iti merg sacadat daca e de 389, daca cauti o placa de vanzare la pret bun care sa mearga HD, astept un mesaj privat.

| maus12 explică (pentru Reek54):

Nu mi-ar merge nici jocurile cum ar fi prototype 2 sau pes 2012 sau pes 2013 nu? dar imi merg

| Reek54 a răspuns (pentru maus12):

Prototype 2 nici gand, iar pes nu ma joc jocuri sport pe pc, sportul il fac in realitate.

| maus12 explică (pentru Reek54):

Pai daca ma joc prototype 2 cum spui tu?laughing

| Reek54 a răspuns (pentru maus12):

Spune modelul si marca placii video.

| maus12 explică (pentru Reek54):

E-300 apu with radeon hd 6310

| Reek54 a răspuns (pentru maus12):

Asa, si tu nu vezi ca chiar din numele placii reiese ca este HD?

| kiv1990 a răspuns:

Placa video e moarta, la mine dual core 2.3 si 1Gb placa video si nu cam prea merg

| Puiu95 a răspuns:

Frate,cumapra o placa video de 1 gb, nu prea e scumpa uite aici http://www.cel.ro/placi-video/?gclid=CMiCnMvPgrUCFQbwzAodWRIAtg,oricum pana in 200 Ron.Si asa sigur iti va merge perfect. Funda?

| I3looD a răspuns:

Deci zici ca iti merge greu video-urile...reinstaleaza windosul pentru ca ai prea multi virusi, crede-ma iti va merge mai bine videocliipurilehappy