| maus12 a întrebat:

De ce imi merg filmele de 720 HD sacadat iar cele de 1080 deloc
dor cat se schimba imaginea am un HP 635 6 gb ram procesor dual core 1.3 placa video de 389 cam asa ceva. as vrea sa imi raspundeti dau funda...

13 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Tot placa video spun si eu. Poate prietenul are un procesor foarte bun.Procesoarele astea noi au placa video integrata si vezi filme HD fara placa video dedicata.

| maus12 explică (pentru taken):

Da ai dreptate. As putea cumva face ceva sa le pot viziona pe cel actual?

| bogdannutz a răspuns:

Din cauza placii video iti merg sacadat

| maus12 explică (pentru bogdannutz):

Am un prieten care are placa video mai mica si lui i merg

| Mdl_Madalin'u_1996 a răspuns:

Ai o problema cu driverul de video probabil.

| maus12 explică (pentru Mdl_Madalin'u_1996):

Adica?

| maus12 explică (pentru Mdl_Madalin'u_1996):

Adica?

| shannygelu a răspuns (pentru maus12):

Adica instaleaza driverul video trebuie sa mearga clipuri hd

| maus12 explică (pentru shannygelu):

Ii instalat

| shannygelu a răspuns (pentru maus12):

Intra pe id shanny_gelu

| shannygelu a răspuns (pentru maus12):

Intra pe id de mess sa pot intra cu team sa vad care e problema

| maus12 explică (pentru shannygelu):

Adysor_dinamovistu@yahoo.com

| maus12 explică (pentru maus12):

Adysor_dinamovistu...