| Dragutzu_Gabryel_1996 a întrebat:

Este cineva fan anime?
Caut si eu un anime de dragoste, stiu si eu in care personajul principal sa fie un baiat retras.Imi plac cele de genul asta.
Stie careva?

Răspuns Câştigător
| ElleAhx a răspuns:

Sunt fan anime insa nu imi plac asa mult cele de dragoste. Totusi o sa iti dau o lista cu cateva pe care le-am vazut si mi s-au parut superbe:
- Kimi ni todoke
- Sukitte ii na y o
- Clannad
- Itazura na kiss
- Byousoku 5 centimeter (film)
- Tasogare otome x amnesia
- Kimi no iru machi
- Kotonoha no niwa (film)
- Nana
- Toradora
- Higashi no eden

Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Nu prea ma uit la extrem de multe anime-uri, dar am vazut doua care mi-au placut extrem de multe: Death Note si Kuroshituji, sunt superbe. Vizionare placuta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Honey&Clover