| Theseus a întrebat:

Exista vreo sansa sa revina serialu` "LIE TO ME"? si din ce cauze nu/da sau dc l-au anulat crying(

Răspuns Câştigător
| anonimspecial a răspuns:

Imi pare rau sa a te anunt dar sigur nu mai revine... Serialul a fost difuzat pe abc family sau Fox, dar nu faceau destui bani si l.au anulat. Canalul este foarte cunoscut pentru serialele pe care a incetat sa le difuzeze, cum arfi: The Fosters, 10 Things I Hate About You, The Lying Game- bazat pe cartea scrisa de Sara Sheperd care a scris si seria de carti Preety Little Liars. Un serial foarte palpitant despre doua gemene si un criminal ce vrea sa le omoare, sezonul fiind oprit chiar la mijlocul sezonului al doilea, cand arata criminalul(iubit cu una din gemene) cu arma crimei. Iti dai seama cum m.am simtit cand am aflat, serialul era chiar palpitant, primele 4 episoade erau cam plictisitoare, dar apoi nu m.am putut opri din vizionat. Mi.am propus sa cumpar cartile The Lying game cand vor aparea in romana.

Inca ceva: CW TV sau CTT TV sunt canale cu filme americane care nu oprit nici un serial, desi au rating-urile mult mai mici decat cele anulate pe Abc Family.

Switched at birth este posibil sa fie anulat si el de pe abc...

Deci revenind, serialul are rating-ul 8/10 pe IMDb, adica unul chiar foarte bun.