| TheRecon a întrebat:

Exista vreo sansa ca daca patratelele mele nu au sant si sunt strambe, sa-si mai revina? Sau macar sa le apara santul... sad

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce te referi? La cele facute la gradinita? Pe caiet?

| Cosmin86 a răspuns:

Ce naiba intrebare e asta? straight face

| TheRecon explică (pentru Cosmin86):

6 pack-ul meu este asimetric (grav vizibil) si nu are "santul" dintre patratele, adica sunt cam "lipite". :/

| Cosmin86 a răspuns (pentru TheRecon):

Ce inaltime greutate/ai?

| TheRecon explică (pentru Cosmin86):

Inaltime = 1.84m
Greutate = 63Kg

| Cosmin86 a răspuns (pentru TheRecon):

Lasa naibii patratelele si mai pune muschi pe tine.

fara suparare, dar la 1.84/63 nu ai patratele pentru ca ai "muschi", ci pentru ca esti foarte slab ( orice slabanog are patratele ).

Tu ar trebui sa ai 75 kg aprox, si acolo sa ai patratele.

Deci, treci la perioada de masa ( 1-2 ani ) si apoi definire.

| TheRecon explică (pentru Cosmin86):

Dar, nu are nici un rost daca tot asa urate vor fi. Eu vreau macar santul sa apara.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns (pentru Cosmin86):

Patratelele mele din dreapta sunt mai jos decat cele din stanga.Se poate face ceva in privinta asta?

| Cosmin86 a răspuns (pentru wtxwhdxifdjebdd):

Nu, asta e geneticul tau.

| AntrenorFitness a răspuns:

Sigur ca da, crescand masa musculara se vor evidentia. Trebuie sa te antrenezi corect, sa mananci sanatos sa te odihnesti cat trebuie.
http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html
si
http://www.despreculturism.ro/......idiat.html

| MrLoveLife a răspuns:

Da.Proteina mai multa, grasime mai putina si sport si o sa-si revina garantat.

| Zaharia_Leonard_1998 a răspuns:

Eeee cacat.Eu aveam aceeasi problema.cu muschii din dreapta mai evidentiati decat cei din stanga care erau mai jos si ce crezi ca am facut? Am lucrat mai mult si partea stanga si astfel s au indreptat.