| anonim_4396 a întrebat:

Hei... a zis un coleg ca Vlad din pariu cu viata moarecryingsad ca a vazut el pe youtube....ca o ia pe Ancuta in brate ii zice te iubesc si dupa pune capul pe perna si moare cryingcrying
e adevarat? sadcryingcryingsadcrying

Răspuns Câştigător
| VirusS97 a răspuns:

Nu are cum sa vada pe youtube alooo laughing))

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si care este legatura cu Dragoste si sex?

| Senaris a răspuns:

Da-te-n foc de suferinda. Esti chiar asa disperata? E un simplu serial, foarte tampit. Pune capu in perna si se impusca in cap. Vezi-ti de viata si nu mai suferi. Data viitoare pune intrebarea la categoria potrivita "Filme si Seriale". Zbye!

| IngridTomlinson a răspuns (pentru Senaris):

Dispari ma! :@

| Senaris a răspuns (pentru IngridTomlinson):

Mai bine dispari tu cu intrebarile tale de copila frustrata. Pune mana si invata si lasa tu serialele ca ai sa ajungi pe centura din cauza foamei.

| vasic a răspuns:

Pana la urma pamantul ne trage pe toti.

| cristina1928 a răspuns:

Pai in episodul trecut a fost impuscat dar nu moare atunci, dar am citit o postare in care scria ca desi nu va muri imediat, treptat se va stinge. Sper sa nu fie adevarat sad. Acum ramane de vazut, stiu doar ca raluca ramane surda

| Ebby a răspuns:

Nu. Vlad nu moare! Profa nu moare!