| Sorina22 a întrebat:

Hei membri TPU. Ziua mamei mele se apropie si nu stiu ce sa-i daruiesc. Data trecuta i-am dat o bratara frumoasa din argint si niste orhidei in ghiveci deoarece si le dorea de mult timp. Are 46 de ani. Ma puteti ajuta cu o parere? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Buna.
Ii poti cumpara o esarfa, carte, bluza, ceas de exemplu.Acum,analizeaza si tu cam ce preferinte are, incearca sa o "tragi de limba"dar fi discreta.
Bafta!happy

3 răspunsuri:
| ytalyanu a răspuns:

Eu cred ca ar fi incantata daca ar primi un bonsai, cauta pe net sigur vei gasi, mult succes

| baru a răspuns:

Sall. La Multi Ani, mamei tale, iar acum poti lua un lantisor cu o cruciulita de argint, si un tablou. Pa!

| Princess_2480 a răspuns:

Pai, o esarfa, o cutie cu bomboane, niste trandafirii, o iconita, o felicitare. Funda?