| AlexiaMaria123 a întrebat:

Am vazut mai demult un film cu o fata care isi dorea sa devina detectiv dar tatal ei nu o lasa dar ea nu l-a ascultat si a rezolvat un mister in casa de alaturi, si mai tin minte ca era mai blonda fata. Ma puteti ajuta sa il gasesc?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cauta pe www.imdb.com, Veronica Mars. Cred ca asta e. Oricum, sunt mai multe filme cu personajul asta.

| AlexiaMaria123 explică (pentru ardnaxur1961):

Nu... m-am uitat la toate filmele in care a jucat si nu e niciunul straight face ma chinui de o gramada de timp sa gasesc filmul ala.