| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU,voiam sa va mai pun o întrebare, si anume eu daca vreau sa vorbesc cu un anume actor, cum pot sa-mi dau seama daca el este cu adevarat sau doar un fan? Sunt sute de conturi cu actrita de 17 ani Cree Cicchino si nu prea îmi dau seama care este contul ei oficial! Si daca posteaza o poza cu ea în privat si este luata de pe net? Ofer funda pentru raspuns!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Simplu. Actorii nu au timp sa stea sa raspunda la mesaje primite de la necunoscuti si mai ales de la vreun fan indragostit, nici nu ar avea ce sa vorbeasca cu fanii. Poate doar un multumesc daca faci un compliment, nimic mai mult.
Nu raspund eu la mesajele primite de la necunoscuti si raspunde o actrita...pariu ca are zeci sau sute pe zi.

Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Tu crezi ca vedetele astea vorbesc cu oricine?!
O sa treci de la seen la block în 2 zile.

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru Laurentiujr):

Ai cautat poza pe google ca sa știi ca era ea? Și dacă pui un mic efect deja google search da eroare și nu găsește poza respectiva. Plus ca vedetele nu trimit poze în privat tuturor. Nici o persoana normala nu face asta.

| Raven a răspuns (pentru Laurentiujr):

Era ăsta? E singurul cu bifă deci singurul verificat, celelalte sunt fan page.
http://www.facebook.com/creecicchino/

Răspuns utilizator avertizat
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Conturile oficiale sunt verificate, adică au o bifă verde sau albastră, depinde de site, dar în general persoanele faimoase n-au ele timp de stat pe Social Media, conturile lor sunt gestionate de un community manager/PR etc.

| edyRO16 a răspuns:

Daca este pe Facebook are un vazut langa nume