| Anonim234578890 a întrebat:

Hei! Vreau si eu o lista cu anime-urile voastre preferate(+ genul lor sau o mica descriere cine are chef si timp), nu mai stiu ce sa vad si vreau idei noi(am vazut seriile cele mai cunoscute cum ar fi: Attack kn titan, SAO, death note, vampire knight, noragami etc, deci nu le adaugati)

Răspuns Câştigător
| Superior a răspuns:

Https://myanimelist.net/animelist/JohnKramer
Pagina mea de myanimelist.

6 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Kimi no Na wa.
Sen to Chihiro no Kamikakushi
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
Seria Monogatari recomand din inima, trebuie sa o digeri bine, daca nu intelegi ceva mai arunca un ochi pe yt, merita.
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Hunter x Hunter (2011)
Steins; Gate
Initial D (toate)
Koe no Katachi
Kobayashi-san Chi no Maid Dragon
Violet Evergarden
Shokugeki no Soma (toate sezoanele)
Megalo Box
FLCL
Tokyo Godfathers
Byousoku 5 Centimeter
Redline
Durarara!(toate)
Seitokai Yakuindomo (comedie xD merita)
Ao no Exorcist
K (toate)
Psycho-Pass
Kill la Kill
No Game No Life
Nanatsu no Taizai
Ansatsu Kyoushitsu (toate)
Death Parade
One Punch Man
Mob Psycho 100

Momentan iti las atat din lista mea, sunt doar cateva (sunt mult mai multe de recomandat, mai ales din lista mea cu finalizate, unele au cate 3-5 sezoane).

Alege unul din ele random, unele sunt filme, uita-te pe yt la un trailer decide daca iti place si aia e.

| Anabela777 a răspuns:

Tegami bachi(aventura), Kiseijuu(horror), Prison school (comedie), Avatar Aang (aventura), Owari no seraph(vampiri), Kiss him not me (dragoste), Tokyo ghoul (horror)

| TFlorentina8050 a răspuns:

Naruto, Borâto. amandoua sunt misto

| Anonim234578890 explică (pentru TFlorentina8050):

Le stiu, logic, dar nu mi place Naruto

| TFlorentina8050 a răspuns (pentru Anonim234578890):

Altele nu stiu

| Jeke a răspuns:

Eu iti recomand Bleach, este foarte frumos ''Bleach urmărește viața lui Ichigo Kurosaki, un elev de liceu de 15 ani cu abilitatea de a vedea fantome și un shinigami (în traducere directă,, zeu al morții") cu numele de Rukia Kuchiki. Primele părți ale poveștii se desfășoară în jurul acestor personaje. Odată cu desfășurarea evenimentelor, povestea începe să ne dezvăluie mai mult din lumea zeilor morții.''