| ஐஐ a întrebat:

Hey, cand o pisica miorlaie si in acelasi timp se uita la tine, inseamna ca iti spune ceva in limba pisiceasca laughing?

Răspuns Câştigător
| Iubareatzãã a răspuns:

Probabil.laughing Nu stiu, probabil ca are chef de joaca sau ii e foame... Vrea ceva cu sigurantawinking fundita?:*

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ori ii e foame, ori vrea atentie happy

| Bondarel99 a răspuns:

Inseamna ca vrea ceva, ori mancare, ori vrea sa te joci cu ea si stie ca daca miorlaie ii vei face pe plac laughing

| FastAndFurious a răspuns:

Dar nu mai misca pisica aia din mustati in timp ce doarme?

| Letty03 a răspuns:

Da. motanul meu cand miorlaie vrea manacare sau sa-si faca nevoile. sau ca vrea afara, sau a simtit miros de pisica

| valentin0cibotaru a răspuns:

Da vrea sa iti zica ca nu vrea sa te vada...

Răspuns utilizator avertizat
| Iubareatzãã a răspuns (pentru ஐஐ):

Nu.laughing) face misto de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Iubareatzãã a răspuns (pentru ஐஐ):

:*

Răspuns utilizator avertizat
| Iubareatzãã a răspuns (pentru ஐஐ):

Ma bucur! Merci mult!:*

Răspuns utilizator avertizat