| Lynka a întrebat:

Hey...shtie cineva de ce nu pot sa gasesc sezonul 5 din Pretty little liars, am gasit doar pana la ep 9.Va rog ajutati-ma,
daca shtie cineva unde pot sa gasesc restul episoadelor dati-mi link... FUNDA.

3 răspunsuri:
| MissBlackPearls a răspuns:

Sezonul 5 din Pretty Little Liars este in desfasurare si au aparut numai 9 episoade, episodul 10 apare marti

| Lynka explică (pentru MissBlackPearls):

Da...au aparut si 10-12, dar 13 zice ca in decembri apare...Crezi ca sunt sanse sa-l difuzeze maio devreme?