| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune toate dramele coreene care au fost pe tvr1?

3 răspunsuri:
| dya_7401 a răspuns:

Hei! daca iti plac dramele coreene cum imi plac si mie iti pot recomanda unele impresionante care cu siguranta iti vor placea (nu stiu daca au fost difuzate pe tvr 1 toate insa stiu ca sunt foarte bune si chiar merita vazute):1. LOVE RAIN
2.HEARTSTRINGS
3.YOU'RE BEAUTIFUL
4.ROOFTOP PRINCE
5.NEW TALES OF GISAENG
6. DREAM HIGH
7.CITY HUNTER
8.BOYS OVER FLOWERS
9.PERSONAL TASTE
10.49 DAYS(DAR ARE UN SFARSIT TRAGIC, LA FEL CA SI FASHION KING)
11. Legendele Palatulu
12.GIUVAIERUL PALATULUI
13.PLAYFUL KISS
14.CINDERELLA SISTER
15.SECRET GARDEN
sper ca iti vor placea si tie cum mi-au placut si mie.iti spun sincer ca oricare dintre ele merita vazute. sper ca raspunsul meu iti va fi pe plac si nu te va dezamagi! sper ca ti-am fost de ajutor si daca vei alege sa te uiti la filmele pe care ti le-am recomandat sa imi spui daca ti-au placut!

| StefiM a răspuns (pentru dya_7401):

Am vazut 12 drame de aicilaughing da imi plac dramele dar acum cautam ceva cu palat pentru ca am tot vazut de dragoste si stiam ca pe tvr1 sunt unele foarte bune cu viata la curte dar nu stiu daca se pot ridica la giuvaierul palatului. oricum mersi de raspunshappy