| わたなべ久美子 a întrebat:

Care au fost desenele voastre preferate din copilarie(4-9 ani)? Funda pentru care imi plac si miebig grinhappy

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Îmi plăcea Spioanele, Copii de la 402, Viața cu Louie, Ce-i cu Andy, W.I.T.C.H. Naruto. laughing
Erau multe desene bune pe-atunci. happy

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe vremea mea nu erau atîtea desene animate la tv, vorbim de anii 80. Tu în ce an te ai născut? Dar î mi plăceau cele cu Tom și Jerry.Și î mi plac și acum, sînt foarte frumoase. Ție ce desene î ți plac? Că acum ai de unde alege, tv plus net.

| Lamaitzza a răspuns:

Printesa Sisi, regele shaman, spioanele,witch, ce-i cu Andy, tom si jerry, copii de la 402, bibi si tina. Mai multe dar le-am cam uitat, cel mai mult mi-a placut printesa sisi; d

| stef112 a răspuns:

Cele mai tari desene erau. copii de la 402 ce-i cu andy witch viata cu louie zambetul lui sharon scooby doo si imi placea si lilo&stich cu extraterestrul ala albastru si fata aia. cauta pe google.:X

| stef112 a răspuns:

Cele mai tari desene erau. copii de la 402 ce-i cu andy witch viata cu louie zambetul lui sharon scooby doo si imi placea si lilo&stich cu extraterestrul ala albastru si fata aia. cauta pe google.:Xaa si era si yu gi oh si duel masters si mai era unu cu niste 'roboti care trageau cu bile. aveam si eu unul. dar nu mai stiu cum se numea

| Adriana a răspuns:

Primul loc :-x Cartea Cartilor, Tom si Jerry, Fred si Barny big grin
acum depinde si cati ani ai tu big grin

| Adriana a răspuns (pentru わたなべ久美子):

Sunt ceva mai mare ca tine laughing asa ca nu corespunde perioada laughing

| Jennelle a răspuns:

Bună.Mie îmi plăceau Spioanele, Ed, Edd si Eddy, Copii de la 402, Ce-i cu Andy,Looney Toons, Scooby Doo, Billy şi Mandy, Laborătorul lui Dexter, Marta Vorbăreaţa şi Zâmbetul lui Sharon.Vizionare Plăcută!

| Puncttt a răspuns:

Courage the cowardly dog.
Ed, Edd n Eddy.
Bugs Bunny.
Looney Tunes.
Tom & Jerry.
Anddd, I don't know anymore, now big grin.