| ÈριcĿ a întrebat:

La ce film/serial ai plâns ultima oară?

9 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

X Factor - cand l-am vazut pe baiatul acela sarac care avea cantecul scris pe foaie. Am plans de mila.straight face

| ASIGURATORUL a răspuns:

Ma impresioneaza foarte mult emisiunea "Gaseste-mi familia" de la Kanal D cu Raluca Moianu.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

La remember me m-am smiorcait nitel big grin

| Turbatus a răspuns:

Da. e bun si ala laughing)

| AliceIDK a răspuns:

La filmul vietii mele... Nu e un film, este un "cerc" ghinionist al amintirilor mele urate din toata viata. Moartea porumbelului meu, plecare pisicii mele de la mare, filmele triste care le-am vazut, cand un tampit mi-a ridicat fusta la scoala ETC.

| alina58 a răspuns:

PS I love you

| ÈριcĿ explică:

Pe redtube?

Răspuns utilizator avertizat