| Trolli a întrebat:

Cand ai plans ultima oara si de ce?

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
plang de fiecare data cand merg la sfanta biserica si ma rog pentru sanatatea/linistea/ajutorul si bunastarea copilor mei, cand ajung la coana Maicii Domnului, imi curg lacrimile fara sa vreau.
O frumoasa zi sa aihappy

| Neimportant a răspuns:

Acum o luna, pentru pierderea celei mai bune prietene din cauza accidentului care-l facuse cu masina in care se afla. Se indrepta spre un studio unde putea sa dovedeasca ce aptitudini/abilitati avea dar soarta a fost cruda cu ea si i-a oprit visul de a canta...

| unknownn a răspuns:

Acum 3 luni. De fraier.

| Inemes a răspuns (pentru unknownn):

Ma abtin sa zic mai multe laughing

| unknownn a răspuns (pentru Inemes):

Esti o rea!

| Inemes a răspuns (pentru unknownn):

Stiubatting eyelashes

| unknownn a răspuns (pentru Inemes):

Tareee:X:X!

| Inemes a răspuns (pentru unknownn):

Asa-i subordonat love struck

| PedoBarbie a răspuns:

Nu mai ştiu exact dar cred că ieri sau alaltăieri. Motivul fiind unul banal.
Pe curând!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Acum cateva zile am plans putin deoarece mama m-a facut de ras in fata celei mai bune prietene.
O zi buna!