| eliaclodia a întrebat:

De ce ai plans ultima oara? Te-a vazut cineva?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am vazut un film. Nu cred sa fi observat cineva.

| eliaclodia explică (pentru Bacemi):

Ai fi vrut sa observe cineva?

| Bacemi a răspuns (pentru eliaclodia):

Nu. Dimpotriva. Speram sa nu observe mama, desi ma gandeam ca probabil a observat.

| Daysee a răspuns:

Am plans la un film dramatic. Nu, nu m-a vazut nimeni.
Pa, pa.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Pentru oameni, sa se pocaiasca, m-a vazut Dumnezeu.

| eliaclodia explică (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Ce ti-au facut oamenii? Si ca sa te ajut un pic, din ce e facut mecanismul plansului?

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru eliaclodia):

Din sentimente.

| eliaclodia explică (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Daca ar fi doar din sentimente nu s-ar vedea nimic. Si nici nu stiu daca ar exista fara materie sentimentul. E complex. De obicei plangi pe ochi, iar asta foloseste ca sa cureti ochiul. Mai departe?

| blueheart a răspuns:

Ieri.Cand am fost dezamagita de o persoana la care tineam.M-am vazut eu si a fost de ajuns. happy

| JustAnotherFuckedUpGirl a răspuns:

Ultima oara am plans azi, fara vreun motiv concret. si da m'au vazut cateva persoane pentru ca eram la scoala

| TenebrisAnima a răspuns:

Interesantă intrebare thinking Ultima oară am plâns când am aflat că mama e bolnavă dar nu m-a vazut nimeni.

| eliaclodia explică (pentru TenebrisAnima):

Ai putut sa o ajuti in vreun fel?

| TenebrisAnima a răspuns (pentru eliaclodia):

Asta incerc sa fac in fiecare zi big grin.

| eliaclodia explică (pentru TenebrisAnima):

Cum rezisti?