| PrincessConsuela a întrebat:

Nu multi o sa priceapa asta dar in fine:
Erau candva de demuuult niste desene cu unele care crestea napi pentru un concurs si nu mai stiu. parca din greseala sau intentionat a devenit radioactivi/toxici dar se facusera foarte mari si buni. Care erau desenele alea? Aici e ultima mea speranta. Nici nu mai stiu daca erau difuzate pe FoxKids sau Jetix. De fapt, in afara de astea nu mai stiu nimic.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu sigur ca existau si se difuzau pe Jetix...dar jur ca nu mai stiu cum se cheama.

| PrincessConsuela explică (pentru anonim_4396):

Fuuuck. Macar ma simt bine ca nu sunt nebuna si ca mai il stiu si altii

4 răspunsuri:
| Tweety_5554 a răspuns:

Gemenii Cramp, acesta e sigur! se dijuza pe cartoons networks

| PrincessConsuela explică (pentru Tweety_5554):

Nu. nu e ala. e prea recent. ala se difuza de hahahaa.

| Veritas a răspuns:

Erau cu un dinozaur care trăia pe o insulă cu o profesoară și cu niște prieteni și unu încerca să fure dinozaurul să îl ducă la muzeul lui și ăla rău avea un liliac? Dacă e ăsta cred că se numea dino