| Anonim1842 a întrebat:

Ce e naruto gaiden am auzit ca e un fel de continuare de la manga.O sa apara si un film cu naruto gaiden? Am auzit ca e cu sasuke sarada si sakura.Sau naruto gaiden sunt doar benzi desenate? Si shino din boruto de ce are ochelarii aia de paca sunt cu raze X.

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Naruto gaiden face parte din manga doar ca actiunea se desfasoara si mai in viitor.
Nu, nu o sa apara film. E Naruto, normal ca si ei 3 fac parte din manga straight face

| NUSHNUSHNUSH1231 a răspuns:

Naruto gaiden apare dupa episodul 18 din Boruto.

| Anonim1842 explică (pentru NUSHNUSHNUSH1231):

Si nu o sa fie nici un film despre naruto gaiden o sa fie doar o poveste? E mult mai smecher sa vezi un film sa vezi cum se petrece actiunea decat sa citesti si nu am citit deocamdata naruto gaiden deoarece am zis ca poate vad filmul daca o sa apara.

| UzumakiNaruta a răspuns:

Cred ca ochelarii lui Shino sunt la moda sau ceva, pentru ca in primul episod din Boruto a spus ca satul frunzei s-a modernizat