| claudiu22 a întrebat:

Salut,as dori si eu o lista cu filmele/serialele care le-ati vazut, dar sa fie seriale gen The legend of seeker,teen wolf, the phantom
Multumesc. Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Vampire Diaries
Blood Ties
Moonlight
Ultraviolet
Lost Girl
True Blood
Game Of Thrones
Arrow

| claudiu22 explică (pentru faramatania):

Le-am vazut pe toate care le-ati spus, altele sunt seriale anulate...

| faramatania a răspuns (pentru claudiu22):

Așa a fost situația cu unele dintre ele(nu toate au avut sorți de izbândă și regretabil totuși),dar poți spune asta numai atunci când le și vezi, chiar și așa, ca să știi de fapt ce regreti, nu? Valabil și pentru The Secret Circle! Și apoi, decât atât de longeviv ca Supernatural, mai bine, lipsă.Mă mir însă că ai putut să publici răspunsul cu acele puncte de suspensie.

| Kriss9698 a răspuns:

Supernatural,the secret circle, anotimpul vrajitoarei