| Tobiii a întrebat:

De curand mi-am luat programul "BsPlayer" ca sa vad filmele deoarece cu Wmd(Windows media player) sau Home cinema classic player nu imi arata subtitrarile. Am o problema: la inceputul filmului totul ok dar dupa vreo 2-3 minute apare decalajul(adica apare secventa, iar subtitrarea ce ii corespunde apare dupa vreo 5-15 secunde) Cine ma poate ajuta sa rezolv problema sau sa imi spuna cum fac sa apara subtitrarea la cele 2 de mai sus? Funda big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Aesir a răspuns:

Incearca mpc star happy si vezi ca la bsplayer si eu am patit-o cu nepotrivirea intre subtitrare si film, si sa stii ca problema asta apare mai des la filmele vechi, la astea noi nu prea apare.

| blackfox a răspuns:

Subtitrarea e de vina.Ori iei alta care poate se potriveste ori o reglezi la bs player.Tii apasat pe cltr si dai pe sageti, stanga sau dreapta, depinde cum e decalata subtitrarea.De data asta dai in stanga caci subtitrarea apare dupa secventa respectiva. Sper ca ti-am fost de ajutor