| anonim_4396 a întrebat:

Ce player sa aleg dintre windows media player classic home cinema sau vlc…. care citeste mai multe formate? si la care ma uit mai bine la full hd adica sa nu imi sacadeze…multumesc o zi buna

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ionutzuck a răspuns:

Vlc e cel mai bun player dupa mine are foarte multe obtiuni, are codecurile lui nu trebuie sa instalezi altele, nu consuma resurse si ruleaza aproape orice format de film

| justme91 a răspuns:

VLC clar. poti sa incerci si GOM player, sunt bune ambele.

| cristi_6245 a răspuns:

Windows media player clasic eu ala il folosesc si mere bine.Dar poti sati instalez si BS player ca si ala e foarte bun.

| DragoSHamanu a răspuns:

VLC e cel mai complex, tot pe acesta il folosesc si eu si pana acum n-am avut probleme cu niciun format laughing.